NAWA - panel "Odpowiedzialność nauki, czyli czy dobra nauka zawsze musi przewidywać swoje rezultaty?" - do zobaczenia!
Bardzo mi miło zaprosić do udziału w wyjątkowym wydarzeniu,, które może zainteresować zarówno naukowców, jak i osoby zafascynowane nowymi osiągnięciami naukowymi. 


Serdecznie zapraszam do udziału w konferencji naukowej pt. "Kierunek Nauka - osiągnięcia laureatów programów NAWA", która odbędzie się 18 maja 2023 r. w Warszawie.


Konferencja ta ma na celu integrację środowiska naukowego z kraju i ze świata oraz prezentację najnowszych osiągnięć badawczych naukowców, którzy korzystali z mobilności wyjazdowej i przyjazdowej w ramach programów NAWA. Wydarzenie będzie prowadzone w języku angielskim, co pozwoli na pełne zrozumienie i wymianę myśli pomiędzy uczestnikami z różnych części świata.


Jest mi niezmiernie miło poinformować, że będę miała zaszczyt wystąpić w panelu dyskusyjnym wraz z innymi znakomitymi panelistami. To dla mnie ogromna radość i zaszczyt móc przedstawić etyczne spojrzenie na nowe technologie oraz podzielić się swoją wiedzą w tym obszarze.


W ramach konferencji, poza prezentacjami laureatów programów NAWA, uczestnicy będą mieli okazję wysłuchania wykładu prof. dr hab. Krzysztofa Meissnera pt. "Future of the Universe", uczestnictwa w warsztacie z networkingu podczas wydarzeń naukowych oraz podjęcia dyskusji dotyczącej etycznej odpowiedzialności badań naukowych.


Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak ze względu na limit miejsc obowiązuje formularz rejestracyjny. Zachęcam do rejestracji pod linkiem: KLIK


Jeśli zainteresowała Was tematyka konferencji, nie wahajcie się i zarejestrujcie się już dziś. To doskonała okazja do poszerzenia swojej wiedzy oraz nawiązania kontaktów z ciekawymi osobami z dziedziny nauki. 


Program - KLIK


Komentarze