Etyka w świecie sztucznej inteligencji - XI Cashless Congress Digital Era
W dobie rosnącej liczby transakcji bezgotówkowych oraz dynamicznego rozwoju technologii, warto zwrócić uwagę na znaczenie etyki. Właśnie dlatego z ogromnym zadowoleniem informuję, że podczas najbliższego wydarzenia Program XI Cashless Congress Digital Era, które odbędzie się w Warszawie 30 maja, odbędzie się panel dyskusyjny poświęcony właśnie tej kwestii.


Panel nosi tytuł "CHAT GPT jako przykład rozwiązań generatywnego AI, które zmienia postrzeganie wszystkiego, czego do tej pory się uczyliśmy i wiedzieliśmy". W jego trakcie eksperci omówią:


1️⃣ Człowiek i AI, czyli dlaczego potrzebujemy poważnej dyskusji o etyce nowych technologii.


2️⃣ Główne zadania etyki AI.


3️⃣ Praktyczne aspekty wymogów trustworthy AI.W roli prowadzącego wystąpi dr Michał Nowakowski - Prezes Zarządu, Polska Organizacja Niebankowych Instytucji Płatności. Z kolei jako panelistka wystąpię ja.


Omówienie kwestii etycznych w kontekście sztucznej inteligencji oraz transakcji bezgotówkowych jest niezwykle istotne, a możliwość uczestnictwa w takim wydarzeniu, zarówno na miejscu, jak i online, daje doskonałą okazję do pogłębienia wiedzy w tym zakresie.


Oto wydarzenie, które z pewnością przyczyni się do zrozumienia roli etyki we współczesnym świecie technologii, a także do podjęcia odpowiednich działań mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa i uczciwości w obszarze transakcji bezgotówkowych.


Program Kongresu - TUTAJ


Wejściówki - TUTAJ


Komentarze