MeetUp Community - Women in Tech, Gdańsk
Nadchodzi wyjątkowe wydarzenie: Meetup Perspektywy Women in Tech Community poświęcone sztucznej inteligencji! Wyzwania i możliwości czekające na młode specjalistki zostaną omówione w czwartek, 20 kwietnia, o godzinie 17:00. Poruszone zostaną tematy zdobywania doświadczenia w AI, obszarów pracy, kluczowych umiejętności i narzędzi dla początkujących, a także perspektyw rozwoju kariery w najbliższej dekadzie. Inspirujące liderki Tech & IT będą odpowiedzią na nurtujące pytania.


📍Spotkanie odbędzie się w Gdańsku, ale będzie też możliwość dołączenia online. Rejestracja na stronie wydarzenia umożliwi śledzenie rozmów z dowolnego miejsca.Jest mi ogromnie miło być jedną z zaproszonych prelegentek! Spotkam się z:

  • Barbara Klaudel - studentka, wykładowczyni, założycielka theLion.ai;
  • Alicja Kwasniewska, Ph.D. - Senior Principal ML Architect w SiMa.ai, współzałożycielka dl-lab.eu;
  • Olha Babicheva - studentka, założycielka koła naukowego DeepDive, Deep Learning Software Engineer Intern w Intel Corporation;
  • Maria Ganzha - specjalistka z dziedziny sztucznej inteligencji, profesor nadzwyczajny na Politechnice Warszawskiej i prezes mazowieckiego oddziału Polskiego Towarzystwa Informatycznego.

Amelia Dolińska poprowadzi rozmowę, a na zakończenie odbędzie się sesja networkingu, dająca możliwość nawiązania nowych inspirujących znajomości.⏰‼️ Ilość miejsc jest ograniczona! Zgłoszenia przyjmowane są w kolejności, więc nie czekaj z rejestracją:

🔗 https://lnkd.in/dJ_q79nV


Do zobaczenia!

Komentarze