4th Seminar For Computer Science Researchers - Perspektywy Women In The Summit - do zobaczenia!
Jestem absolutnie zachwycona, że mam okazję przemawiać wśród tak zaszczytnego grona na nadchodzącym szczytu Perspektywy Women in Tech 2023. Z niecierpliwością czekam na wydarzenie i wciąż ćwiczę swoje wystąpienie, bo czasu mało a tyle do powiedzenia....


Tutaj wklejam informacje, które zostały przygotowane przez organizatorów wydarzenia:
🌏Szczyt Perspektywy Women in Tech 2023 to nie tylko największa konferencja dla kobiet w technologii i IT w Europie 🇪🇺, ale także seria wyczekiwanych spotkań, seminariów, konkursów pitchingowych, gal i świętowań 🎊 związanych z programami mentoringowymi Fundacji Perspektywy Women in Tech.
🏆 Jednym z 32 wydarzeń towarzyszących szczytu będzie WARSZAWSKIE SEMINARIUM DLA BADACZY INFORMATYKI 🖥️ - wspólne przedsięwzięcie Perspektywy Women in Tech z Oxford Women in Computer Science (OxWoCS). Partnerem seminarium jest @Austriackie Forum Kultury / @Österreichisches Kulturforum Warschau.
🎯 "Czwarte Seminarium dla Badaczy i Badaczek Informatyki" będzie poświęcone specyfice kariery zawodowej kobiet-badaczek w dziedzinie informatyki i pokrewnych dziedzinach i będzie okazją do prezentacji projektów badawczych i nawiązania cennych kontaktów naukowych 🤝.
🏆 Specjalnym gościem Women In Tech Summit będzie prof. Maria Klawe, rektor Harvey Mudd College (Stany Zjednoczone), która będzie główną prelegentką seminarium. Zrobiła to, co wszyscy uważali za niemożliwe - zwiększyła udział studentek w informatyce z 10% do 45% 🎓.
🏆 W seminarium i dyskusji panelowej wezmą udział następujące ekspertki:
⭐️ Bianka Siwińska, dr Siwińska Ph.D., CEO Perspektywy Women in Tech
⭐️Klaudia Krawiecka dr hab., badaczka, była prezydentka Oxford Women in Computer Science (OxWoCS),
⭐️ prof. Tamilla Triantoro, Quinnipiac University (Stany Zjednoczone)
⭐️ prof. Ivona Brandic, Technische Universität Wien (Austria)
⭐️ prof. Marta Sabou, WU (Uniwersytet Ekonomiczny w Wiedniu) (Austria)
🌎 Szczyt Perspektywy Women in Tech 2023
14-15 czerwca 2023, Warszawa, Expo XXI
www.womenintechsummit.pl
Do zobaczenia!

Komentarze